Ochrana sedadel

Nabízíme vám širokou nabídku ochranných dek a potahů na zadní i přední sedadla, které ochrání vaše sedačky od nečistot a zároveň poslouží jako zabezpečení pro vašeho pejska. Ochranné deky jsou univerzální velikosti a pasují do většiny vozů. Pro zajištění 100% bezpečnosti doporučujeme použití v kombinaci s bezpečnostním postrojem Allsafe.

 

řadit podle ceny: vzestupně | sestupně

řadit podle názvu: vzestupně | sestupně

Kleinmetall Ochranná deka do auta Allside

Kleinmetall Ochranná deka do auta Allside

Autodeka Allside Classic je vyrobena z vysoce kvalitní a silné polyesterové, neklouzavé a pevné tkaniny s kvalitní impregnací na rubu. Deka tvoří vanu v části zadních sedaček a chrání tak vniřní čalounění zadních dvěří. 

Naše cena: 1 362 Kč


Kleinmetall Ochranná deka do auta Allside Comfort

Kleinmetall Ochranná deka do auta Allside Comfort

AKČNÍ CENA PLATÍ POUZE DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB. POTÉ STANDARDNÍ CENA 1999,-KČ
Autodeka Allside Comfort je ochranná deka do auta, která nabízí atraktivně zpracovaný prošívaný materiál. Deka tvoří vanu v části zadních sedaček a chrání tak i vnitřní čalounění zadních dvěří. 

Naše cena: 1 828 Kč


Kleinmetall Ochranná deka do auta Allside Prestige

Kleinmetall Ochranná deka do auta Allside Prestige

Deka Allside Prestige je robustní autodeka z velmi odolného materiálu, která ochrání celý prostor zadních sedadel včetně boků. Deka tvoří v podstatě vanu v části zadních sedaček. 

Naše cena: 2 992 Kč


Kleinmetall Ochranná deka do auta Bridge

Kleinmetall Ochranná deka do auta Bridge

Autodeka Bridge s přemostěním slouží pro spolucestování psa v prostoru zadních sedaček. Skládá se ze dvou velkých desek vsunutých do zdvojené deky, které vyztužují deku a překleňují prohlubeň před zadními sedadly.

Naše cena: 1 829 Kč


Kleinmetall Ochranná deka do auta Seatcare

Kleinmetall Ochranná deka do auta Seatcare

AKČNÍ CENA PLATÍ POUZE DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB. POTÉ STANDARDNÍ CENA 860,-KČ
Jednoduchá dělitelná autodeka Seatcare pro spolucestování psa na zadní sedačce z polyesterové silné a pevné tkaniny s vodo nepropustným zátěrem na rubu. 

Naše cena: 620 Kč


Kleinmetall Schonfix potah na sedačku

Kleinmetall Schonfix potah na sedačku

AKČNÍ CENA PLATÍ POUZE DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB. POTÉ STANDARDNÍ CENA 638,-KČ
Schonfix je univerzální rychlonasazovací ochranný potah na přední sedačku. Nylonová látka se spodním zátěrem odolává ostrým drápkům, nepropouští vlhkost a nevpichují se do ní chlupy.

Naše cena: 499 Kč


Kleinmetall Schonfix Thermo potah na sedačku

Kleinmetall Schonfix Thermo potah na sedačku

Schonfix Thermo je univerzální hřejivý potah na přední sedačku. Vícevrstevná látka z nylonu, polyesteru a bavlny odráží tělesné teplo a zajišťuje tak optimální pohodlí hlavně na krátké jízdy v zimě.

Naše cena: 1 255 Kč


Kleinmetall Ochranná deka do auta Stepp

Kleinmetall Ochranná deka do auta Stepp

Autodeka Stepp je prošívaná a tlustě vatovaná dělitelná autodeka určená pro ochranu zadní sedačky při přepravě psa. Je vyrobena z bavlněné silné a pevné tkaniny, extra tuhá a pejskům velmi příjemná. Bavlněná látka z obou stran je prošita skrze vatovanou vložku. Podélný zip umožňuje podélné rozepnutí deky (rozpůlení). Dva páry seřiditelných pásků se sponami (2 vpředu a 2 vzadu) umožňují rychlé nasazení deky a její pevné spojení s opěrkami hlav předních i zadních sedaček. Skrze dva průstřihy pro západky autopásů uzavíratelné suchým zipem můžeme psa připoutat jeho bezpečnostním pásem. Ochranná deka Stepp se vyrábí v provedení: šedá

Rozměry: 145 x 136 cm.

Naše cena: 2 073 Kč