O nás

Vše pro bezpečnost a pohodu vašeho čtyřnohého kamaráda!

  • Produkty nejvyšší kvality a účelnosti
  • Vyrobeno v Německu
  • Zasíláme po celé ČR a na Slovensko
  • Kamenná prodejna (30 minut z centra Prahy)
  • Poradenství a servis

EXTRAPET.CZ vám představuje exkluzivní výrobky značky Kleinmetall pro bezpečné a pohodlné cestování se psy ve vašem voze.
Německá společnost Kleinmetall se již 40 let specializuje na výrobu bezpečnostních systémů do automobilů pro psy. Motto společnosti zní: Inovativní řešení, kvalita na 1. místě, perfektní služby = spokojení zákazníci.


Mnoho výrobků úspěšně absolvovalo evropské testy kvality (např. crash testy organizací TÜV) a získalo atestaci pro bezpečné použití v automobilovém provozu.
Naše firma Extra Point, s.r.o. (internetový obchod EXTRAPET.CZ) je už od roku 2013 autorizovaným distributorem pro ČR a Slovensko a nabízí vám možnost vybrat si ze širokého sortimentu to pravé řešení pro bezpečnou jízdu s vaším miláčkem. Jako prodejce přímo od výrobce vám můžeme nabídnout nejnižší možné ceny, rychlé a přímé dodání s pečetí kvality, přesné odpovědi na technické otázky.

 

Partneři ExtraPet

Doporučujeme obchod Love BARF s.r.o Odborníci na přirozenou stravu pro psy a kočky. E-shop a kamenné prodejny v Praze s extra velkým výběrem produktů.

 


Doporučujeme internetový obchod Extrapneu.cz, kde si můžete vybrat s široké nabídky pneumatikplechových i hliníkových disků a mnoho dalšího příslušenství. V provozovně www.extrapneu.cz se nachází i pneuservis.